טיפול NLP: כמה זה עולה ולמי הטיפול הזה מיועד?

הפופולאריות של טיפולי NLP עולה בהדרגה בשנים האחרונות, כיום היא כבר נמצאת בשיאה. מדובר על שיטת טיפול מתקדמת שאמורה לאפשר לכל אחד להגשים את כל מטרותיו. כמה זה קשה להשיג את כל המטרות אותן אתם מציבים לעצמכם? יש כאלה שיגידו שהשגת המטרות בחלק גדול מהמקרים תהיה בלתי אפשרית. טיפול NLP נועד בין היתר לגרום לכם לראות את הדברים בצורה קצת אחרת, לצלוח את האתגרים בקלות. עם הטיפול המתאים תראו איך מה שהיה נראה בלתי אפשרי הופך לבר השגה. עם זאת נדגיש כי אתם מוכרחים לבצע את הטיפול בצורה הנכונה והמדויקת ביותר. כך לא תגיעו למצב בו אתם מפספסים את כל היתרונות של שיטת הטיפול הזו. מדובר על יתרונות רבים, את חלקם לא תמצאו בשיטות טיפול דומות או זהות. אנו כאן כדי לספר לכם על שיטת הטיפול ששיגעה את העולם כולו, בין היתר גם את ישראל.

מה מיוחד בטיפול NLP?

אם זוהי הפעם הראשונה שיצא לכם לשמוע על NLP וטיפול, מוטב כי תכירו אותו לעומק. טיפול NLP הוא טיפול שמטרתו לשנות את כל תפיסת המחשבה שדגלתם בה עד כה. במקום לשאול את עצמכם, למה אינכם מצליחים להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם? תוכלו לשאול את עצמכם, איך אתם יכולים להשיג את המטרות בצורה המדויקת ביותר? ברגע ששואלים את השאלה הנכונה ועובדים על הדברים קצת אחרת, ההצלחה תהיה בהישג יד. במסגרת הטיפול תשנו את כל דפוסי החשיבה שמנעו מכם להצליח, אלה שרק גרמו לכם להשתרך מאחור. החדשות הטובות הן שיש לכם בידיים כוח חסר תקדים, כזה שמאפשר לכם להשיג כל מטרה שתציבו לעצמכם. הגיע הזמן לשנס מותניים ולחשוב כיצד הופכים כל מטרה לכזאת שיהיה לכם קל להשיג.

הכירו את היתרונות של טיפול NLP

אחרי שהבנתם פחות או יותר מהו טיפול NLP, הגיע הזמן לדבר על היתרונות הרבים שבאים יחד איתו. אם תכירו את כל היתרונות, לא יהיה לכם ספק כי זוהי הבחירה הנכונה. מי שלא יכיר את היתרונות הרבים, עלול למצוא את עצמו עושה בחירה שגויה ומתחרט עליה לאחר מכן. 

טיפול שנותן תוצאות מהירות

אינכם נדרשים להמתין זמן רב עד שתוכלו לקצור את הפירות משיטת האימון הזו. טיפול NLP אמור לתת תוצאות מהירות, כאלה שיאפשרו לכם להנות כעבור זמן קצר. אנו מדברים על מספר שבועות שלאחריהם כבר תוכלו לקצור את הפירות על העבודה הקשה.

טיפול שמתאים לילדים ולמבוגרים

כולם יכולים למצוא את עצמם נהנים מהיתרונות הרבים של טיפול NLP. לא מדובר על שיטת טיפול שמיועד רק לילדים או רק למבוגרים, היא רלוונטית לכולם. לכל אחד ניתן יהיה להתאים את שיטת הטיפול הנכונה עבורו, השיטה שתקדם אותו להצלחה חסר תקדים.

טיפול מותאם אישית לכם

לכל אחד מאיתנו יש קשיים שונים, לכן ישנה חשיבות עליונה להתאים את הטיפול אליכם. טיפול NLP לא מגיע מוכן מראש, בכל פעם ניתן להתאים אותו למי שרוצה לקבל מענה. בכל פעם מחדש תקבלו עוד טיפים ועוד דגשים אותם יהיה עליכם לעשות בזמן אמת.

טיפול בשיטת nlp שפותר כמעט כל קושי

אי אפשר להגיד כי טיפול NLP יספק מענה לכל בעיה, אך בהחלט הנתונים מראים מציאות מעודדת. טיפולי NLP הוכיחו את עצמם כאפקטיביים למגוון רחב של בעיות מכל הסוגים ומכל התחומים. ככל הנראה שהבחירה הזו תהיה רלוונטית גם לקושי או לבעיה שמטרידים אתכם.

למי מתאים טיפול nlp?

  • גמילה מעישון / מכשירי אידוי
  • הפרעות אכילה
  • חרדה ופחדים
  • פחד קהל
  • מחזק את המוח

מתי כדאי לעשות NLP טיפול מקצועי?

יש כאלה שמנסים להיות מאוד זהירים לפני שהם עושים בחירה כזו או אחר. אפשר להבין מדוע אנשים חוששים לבחור בשיטות טיפול שהולכות לשנות את חייהם. אז מתי אתם צריכים לבחור באפשרות של טיפול NLP? זוהי שאלה שכמעט כל אחד ישאל את עצמו. לרוב טיפולי NLP יהיו רלוונטיים במקרים של חרדות, דיכאונות, פחדים ופוביות, השמנת יתר, פוסט טראומה, דימוי עצמי נמוך ועוד. מי שסובל מבעיות הללו חייב לחשוב על מענה הולם בטווח הזמן המיידי. עם הטיפול המתאים תוכלו לראות איך חייכם חוזרים בחזרה לדרך המלך. במקום להשלים על המציאות הקיימת, תזכו לקבל כלים רבים שיאפשרו לכם להתמודד עם המצב. אין סיבה שלא תהפכו את חייכם למושלמים, לעיתים מדובר על בחירה אחת נכונה שתעשה את ההבדל. 

כמה עולה טיפול NLP?

לכל טיפול NLP יהיה את תג המחיר שלו, בהתאם למחיר אותו גובה המטפל בו בחרתם. עם זאת ישנה הערכה שתאפשר לכם להגיע מוכנים, ולא לשלם ביוקר. העלות של טיפול בודד נעה בין 150 עד 300 ש"ח לשעה, תוכלו למצוא מגוון רחב של חבילות מוכנות. את הבחירה אל תעשו רק על סמך הצעת המחיר, ישנם פרמטרים רבים שצריך לקחת בחשבון. תזכרו כי המחיר הוא נדבך אחד מיני רבים, תסתכלו מה אתם מקבלים במחיר שנדרשתם לשלם. אם תקבלו יותר בהשוואה למקומות אחרים, הבחירה יכולה להיות משתלמת וכדאית. טיפולי NLP שווים את ההשקעה כי הם הולכים לאפשר לכם להגשים את עצמכם בצורה המיטבית.

איך בוחרים מטפל NLP?

התמחות בבעיה הספציפית

למטפל או מטפלת NLP חייבת להיות התמחות בבעיה הספציפית שמטרידה אתכם. לכל מטפל יכולות להיות מספר התמחויות, אך חובה עליכם לבחון כל התמחות לעומק. כך לא תמצאו את עצמכם במצב בו תפנו למטפל שאינו בקיא בבעיות שמטרידות אתכם.

טכניקות טיפול מגוונות 

לא תמיד הטכניקה הראשונה שנבחרה תהיה אפקטיבית להתמודדות עם המצב. כל אחד מאיתנו הוא שונה, לכן חובה להגיע עם מגוון רחב של כלים ואפשרויות. מטפל NLP צריך להיות כזה שמתמחה במגוון רחב של טכניקות טיפול, כזה שיש לו כלים רבים לפתרון בעיות.

זמינות גבוהה 

טיפולי NLP אמורים להשתלב כחלק משגרת היום הקבועה שלכם. ברגע שהזמינות של המטפל לא תהיה גבוהה יהיה לכם קשה לתאם את הטיפול הבא. מטפלים בשיטת NLP מוכרים להציע זמינות מקסימלית, כזו שתאפשר לכם לפנות אליהם בקלות ובנוחות ללא דחיות מרובות.

עלות כספית הגיונית

העלות של טיפול NLP נקבעת בהתאם לצרכים שלכם ולקושי שאיתו תתמודדו. רק לאחר שיחת ההיכרות הראשונית יכול המטפל לקבוע את התעריף לכל מפגש. עם זאת חשוב להבין כי מדובר על מחיר שתוכלו לעמוד בו. אין סיבה שתכניסו את עצמכם להוצאות כספיות גבוהות שלא תעמדו בהן.

איך נראה היום שאחרי טיפול NLP?

כמעט בלתי אפשרי להגיד בדיוק כיצד הולך להיראות היום שאחרי טיפול NLP. כל אחד מאיתנו עשוי למצוא את עצמו מתמודד עם מציאות אחרת ושונה בהשוואה לאחרים. עם זאת השאיפה תהיה כי תצליחו להגשים את עצמכם ולהביא את עצמכם לקצה גבול היכולת. כל מטרה שתציבו לעצמכם תהיה כזו שיהיה לכם קל להשיג אותה. בו בזמן כל קושי שיפקוד אתכם יהיה כזה שתוכלו לפתור אותו בקלות. הכלים שתקבלו במסגרת הטיפול יהיו כלים רב גוניים, שישמשו אתכם בכל מיני מצבים וסיטואציות. זה מה שהופך את הבחירה בטיפול הזה לבחירה נכונה וטובה. כל אחד יכול למצוא את עצמו מרוויח מטיפולי NLP ומהכלים השונים שתרכשו בהם.

מעוניינים לעשות שינוי בחיים?

מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

הקורסים המובילים של מימד

עקבו אחרי תוכניות הלימוד שלנו

אנחנו זמינים 😊